Skocz do zawartości

Spot SNB Łódź


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi


  • Odpowiedzi 540
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też już w domu, jakoś smutno wychodzić przed 18, kiedy imprezka się rozkręca :mrgreen: a większość po kątach patrzy gdzie by tu usiąść.

Pozdrawiam wszystkich, tych co nie znałem chętnie poznałem, a tych co znałem chętnie zobaczyłem znowu.

No bym zapomniał o najważniejszych atrakcjach łikendu - tortu od ekipy we're4DETAILING - fajny i pyszny, oraz zmysłowych cycuszków do miętoszenia dla naszego solenizanta Sebastiana. Ale był zdziwiony =))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I my już jesteśmy w domu i bardzo dziękujemy za spotkanie :D jak zwykle bardzo miło i wesoło spędzony czas! Do następnego... mam nadzieję.

Ekipie SNB dZiękujemy za organizację, Boohalowi za bardzo miły prezent, warszawskiej reprezentacji za wspólną podróż, we're 4 detailing za płytkę i WSZYSTKIM za spotkanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polaczenie, bylo, ale w niedziele po poludniu mam bardzo warzne spodkanie i chcialem przesunoac, Ogi plan to bylo wracac w poniedzialek rano. Niestety nic wolnego w niedziele nie bylo....ale jest plus, bo se bilety na lot do KRK moge zamienic...czyli miszcza jode w akcj bede mial okazje obejrzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Dzieki ogromne wszystkim szczegolnie dla mojej Kasi i chlopakow cukiernikow ;) za doskonale zrobiona niespodzianke , tort genialny :u :u :u :u

Widzisz diadek. Najlepsze sa niespodzianki ;) kobitke masz super i Wiolka rowniez :-bd przygotowanie zarelka dla dla takiej ilosci wyglodnialei dziczy to wyzwanie ... :)

Ale powiem ci szczerze ze Polit jako stroz kosmetykow...slabo to widze :lol:

Kermit w kamperze swoim spi? :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Dzieki ogromne wszystkim szczegolnie dla mojej Kasi i chlopakow cukiernikow ;) za doskonale zrobiona niespodzianke , tort genialny :u :u :u :u

Widzisz diadek. Najlepsze sa niespodzianki ;) kobitke masz super i Wiolka rowniez :-bd przygotowanie zarelka dla dla takiej ilosci wyglodnialei dziczy to wyzwanie ... :)

Ale powiem ci szczerze ze Polit jako stroz kosmetykow...slabo to widze :lol:

Kermit w kamperze swoim spi? :lol: :lol:

opcja się zmieniła , minetoo, bohal,kermit,szynka,bobas zostali na noc w naszej grocie, i się zastanawiam co zastane w poniedziałek :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smartino żałuj i tyle, poza tym felgi sie przejechały dla Ciebie do Łodzi i come back....

Bezpieczniki wybijały już około 14 ;)

Szynka vel boczek pilnuje civica ;)

Ogolnie było mega i pozdrowienia dla wszystkich :)

Kompromitujacy materiał video zaczynamy wrzucac od jutra :)

Wojtek również dziękuje w 2 zawsze weselej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...