Skocz do zawartości

Spot SNB Łódź


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi


  • Odpowiedzi 540
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ekipa "inspekcyjna" z profi sprzętem krążąca po parkingu też była dobra :lol:

Nie wiem ile było tych ekip ale o ile się nie mylę, trafiłem do jednej :mrgreen:

Fakt, Polit ze swoim czujnym okiem wypatrywał wszystko :lol:

szynka, śladów po spadającym na maskę telefonie nie ma? 8-| ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się również, że dzisiaj rozmawialiśmy o następnym spocie. Podstawowe założenia - prawdziwy projekt detailingowy, a potem budujemy elektrownię! No i co najmniej 2 dni żeby nikt nie musiał sobie niczego odmawiać :)

no baaa...

Mam propozycję formatujemy kartę?

nie...e? :-ss

Gdybym wziął od Ciebie te wszystkie prezenty to stary by Cię wypier.... na "poznański bruk" Pamiętasz co mi oferowałeś?

dawaj tu! :P

Boczek z Arkiem to dawali dokłądny przykład jak działać maszynami jednorącz oraz popijając bronxa, tudzież Polit dolewający pasty od cherry glaze po fast cuta :)) :))

nie wiem jak wy, ale ja w tym momencie jak i wcześniej wielokrotnie płakałem ze śmiechu

a co do ekipy inspekcyjnej, to pamiętacie Hondzie Eryczka? od razu chłopina się ulotnił ;-)

... no i te mikrofibrowe łachy Boohala :-j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamietąsz jak się z nami pod bramą żegnałeś? :lol:

Ze ja ? Nieee :o

Polit napisał(a):Wydawało mi się, że Szynkowy również trzymał pion, ale z relacji Seby wynika inaczej

Szynkowy fakt, trzymał pion. On w przeciwieństwie do Ciebie nie krzyczał na całą halę i nie rysował ludziom samochodów :lol: Poza tym, wyglądaliście podobnie.. ;))

Na swój sposób musiałem trzymać, lecz wyszło jak wyszło. Dobrze że rano się czułem wporzo :u

Boczek odkryłem, że przyssałeś się do mojego browara podczas walki z tupolewem b-(

Cyclopa prawie rozwaliłeś o maskę.

Oj bo pić się chciało a Ty byłeś najbliżej :lol:

A cyclo fakt, szalałem :-t

Boczek z Arkiem to dawali dokłądny przykład jak działać maszynami jednorącz oraz popijając bronxa, tudzież Polit dolewający pasty od cherry glaze po fast cuta :)) :)) :))

:lol: :lol:

Ekhem..

hha :lol:

szynka, śladów po spadającym na maskę telefonie nie ma? 8-| ;))

Czekaj czekaj, coś pamietąm.. czyj to był telefon, mój ? Chyba nie... :oops:

Fajnie się było spotkać i poznać, naprawdę !

Oby takich spotów więcej :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...