Skocz do zawartości

Spot SNB Łódź


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Zielony wrócił ze spota! :mrgreen: :lol:

Mam jedno "ale", ktore jednak pozostawiło niesmak i trochę umniejsza wspaniałość tego spotkania. JJ'q zapomnieliśmy się przytulić na pożegnanie..

Kurczę, Wiolciu, faktycznie nie było uścisku.. =(( A cały czas o tym pamiętałem.. :ymblushing: ;))

Seba posprzątałem trochę po sobie ale byle jak bo i mop byle jaki

:lol:

W żołądku siedzą ogóreczek, chlebek, wędlinka. Nagle wpada wódka i mówi: a co Wy tak po ciemku siedzicie, dawajcie na zewnątrz, wiecie jaka jest impreza? :lol:

Szczególnie w nocy w love-wagenie kermita

Przeczytałem love-waginie :lol:

JJ pierwszy raz złapał maszynę

Wyszło szydło z worka, największy chałturnik i ściemniacz :p

Krzysiek nie wytrzymał... i "uzewnętrznił się" nam w nocy po "cichu"

Ty chyba też byłeś blisko :lol:

A pamietąsz jak się z nami pod bramą żegnałeś?

Oooo.. Tego nie słyszałem, panowie, opowiedzcie ;)

Arek, wiem, że mnie nie lubisz, już Ci linki w tym temacie poprawiłem :lol:

edit:

3333 post :shock: \:D/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 540
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Był przemiło. :u Ludzie posiadający kompromitujące zdjęcia ze mną w roli głównej są proszeni o nie publikowanie ich :lol:

Seba posprzątałem trochę po sobie ale byle jak bo i mop byle jaki ;)

Brzmi intrygująco :ymsick: ale tak naprawdę chodzi o rozlaną colę #:-s ,śpiący jak niemowlę bohol zsunął się z fotela pociągając za sobą napitek w kubeczkach i resztki kolacji =))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że spodziewałem się tragedii, ale poza smrodem, dało się dzisiaj pracować ;) Podziękowania dla kermita i minetoo - wy wydawaliście się być najtrzeźwiejsi, więc to pewnie Wasza zasługa. Wydawało mi się, że Szynkowy również trzymał pion, ale z relacji Seby wynika inaczej :) Wyszło też, że w sklepie byłem kilka razy więcej niż zapamiętałem :-o

Okazuje się, że przez zabawę bezpiecznikami straciłem sporo innych atrakcji, ale liczę na szczegółowe relacje.

Przyznam się również, że dzisiaj rozmawialiśmy o następnym spocie. Podstawowe założenia - prawdziwy projekt detailingowy, a potem budujemy elektrownię! No i co najmniej 2 dni żeby nikt nie musiał sobie niczego odmawiać :)

Ostatnia sprawa - ktoś zostawił VW Tourana razem z kluczykami i jakieś elementy deski rozdzielczej z Forda Focusa. WTF?! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jeszcze napisać, że od soboty firma zmieniła nazwę na StudiodetalingowegpolerowaniaipołyskusamochodowegoSNBŁódź. Chwytliwe, prawda? :)

Touran do malowania

Już pamiętam. Te jest ten projekt w różu Hello Kitty, który jedzie na gay-parade?

Nastepny spot??? to się już wpisujemy na listę :)

Zdecydowanie z niepijących byłeś najbardziej pijący duchem =)) Następnym razem nie ma to-tamto. Tupolej, k-wa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj czekaliśmy na telefon od Ciebie w sprawie tourana. Rafał mnie pyta, dzwonił? Ja mu na to NIE? Qźwa myślałem, że nie zapamięta naszych ustaleń. Naiwny prawda?

Polit za to whisky w kanciapie żeby nikt nie widział to Ci do dupy nakopię może nawet w najbliższą sobotę.

To G... od focusa to moje ,masz to pomalować!!!!

Wg mnie byłeś mistrzem ceremonii i naprawdę Cię lubię-za tupolewa masz przerąbane. Gdybym wziął od Ciebie te wszystkie prezenty to stary by Cię wypier.... na "poznański bruk" Pamiętasz co mi oferowałeś?

Klientowi wycenę zrobiłeś taką, że dzisiaj musiałem się mocno tłumaczyć przez Ciebie.

JJ jaki znowu link? Ciebie też lubię a zwłaszcza za trik z otwieraniem piwa kartką papieru.

Zaraz siadam do filmu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczek odkryłem, że przyssałeś się do mojego browara podczas walki z tupolewem b-(

Cyclopa prawie rozwaliłeś o maskę.

Mam propozycję formatujemy kartę?

minetoo dziękuję za wymianę poglądów i wyjaśnienie mi pewnych niuansów Twojej barwnej twórczości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj czekaliśmy na telefon od Ciebie w sprawie tourana. Rafał mnie pyta, dzwonił? Ja mu na to NIE? Qźwa myślałem, że nie zapamięta naszych ustaleń. Naiwny prawda?

Wszystko zapamiętałem, jedynie z przednim grillem nie jestem pewien, więc będę dzwonić :) Numer telefonu zapisałem na kartce takimi wołami, że odczytać można z kilometra. Zakładam, że zależało mi na czytelności.

Polit za to whisky w kanciapie żeby nikt nie widział to Ci do dupy nakopię może nawet w najbliższą sobotę.

Normalnie bym w to nie uwierzył, bo nie lubię whisky. Z drugiej strony, gdzieś je wcięło :P

To G... od focusa to moje ,masz to pomalować!!!!

To też ma iść w róż Hello Kitty? :ymdevil:

Wg mnie byłeś mistrzem ceremonii i naprawdę Cię lubię-za tupolewa masz przerąbane. Gdybym wziął od Ciebie te wszystkie prezenty to stary by Cię wypier.... na "poznański bruk" Pamiętasz co mi oferowałeś?

Klientowi wycenę zrobiłeś taką, że dzisiaj musiałem się mocno tłumaczyć przez Ciebie.

Nie wiem o co chodzi, więc wklejam filmik z dziwnymi kozami:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie z boku jak się człowiek przyglądał to można pomysleć, że banda wariatów z narzędziami :lol: :lol: :lol:

Boczek z Arkiem to dawali dokłądny przykład jak działać maszynami jednorącz oraz popijając bronxa, tudzież Polit dolewający pasty od cherry glaze po fast cuta :)) :)) :))

Next spot:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że Szynkowy również trzymał pion, ale z relacji Seby wynika inaczej

Szynkowy fakt, trzymał pion. On w przeciwieństwie do Ciebie nie krzyczał na całą halę i nie rysował ludziom samochodów :lol: Poza tym, wyglądaliście podobnie.. ;))

Pamiętam jak dogadywałeś jakieś szczegóły z klientem w pokoju z bezpiecznikami, mówiłeś całkiem składnie, nie wiedziałem, że już wtedy w głowie mało zostało :shock: :lol:

Nie wiem o co chodzi, więc wklejam filmik z dziwnymi kozami:

:lol:

JJ jaki znowu link?

Taki tam, do galerii na FB parę stron wcześniej.. ;))

Boczek z Arkiem to dawali dokłądny przykład jak działać maszynami jednorącz oraz popijając bronxa, tudzież Polit dolewający pasty od cherry glaze po fast cuta

Ekhem..

ocbodHtzDi8

:lol:

A z tego całego wspominania i śmiania się, zapomniałem podziękować wszystkim przybyłym i organizatorom, miło było poznać osobiście forum DC oraz resztę SNB - Czarka i Sebę. Fajne z Was chłopaki :u

A Nasi forumowicze to najlepsze grono w sieci :ymhug: Teraz PYKanie smakuje o wiele lepiej :)

ps.

Gdzie jest Krzyś vel. booohal? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polit ja też sprzątałem! Mopa tylko macie z dupy! :D :D :D

W nocy uciekłem od Minetoo, bo majacząc coś przez sen o drążeniu bezbarwnika, zaczął się do mnie dobierać. Nie wiedziałem jak to odebrać ^#(^

A tak ogólnie to fakt. Poleciałem. Przed następnym spotem wszyję Esperal ;)

Meeega impreza. Dzięki wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też sprzątałem!

A mówię o tym :f

W nocy uciekłem od Minetoo, bo majacząc coś przez sen o drążeniu bezbarwnika, zaczął się do mnie dobierać. Nie wiedziałem jak to odebrać

No jak to...a mówiłeś co innego :lol:

Panowie...na next spotkanie macie odemnie profi sprzęt do utrzymania powierzchni płaskich.

Obiecuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...