Skocz do zawartości

Nielsen - Nap Low Foam


GRUBEER

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na szybko kilka zdjęć jak działa w/w środek Nielsena na tapicerce zastosowanie i rozrobienie banalnie proste, a efekt hmmm sami oceńcie...

Przy okazji prania podsufitki moczą się też plastiki :twisted:

Oki doki już się robi :)

nie będę już opisywał bo widać na zdjęciach co i jak ( i jestem troszkę zmęczony po cało tygodniowej lekkiej pracy jaka jest detailing :P )

Fotel kierowcy :evil:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tylny słupek:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ale jak czyściłeś? rozlałeś, poszedłeś, wyschło i już? :D napisz coś bo widać, że działa...

Kuba nie wie jak się to robi bo Andrzej go nie dopuszcza do aut bo zaraz coś zepsuje :P

a co do uzywania Nap Low Foam to jak mocno brudne siedzenia to trzeba spryskać , wetrzeć dłonią preparat , odczekać z 5 minutek i wyciągnąć syf odkurzaczem ... czasami trzeba poprawić ... drugi raz prysnąć i przetrzeć szczotką z miękkim lub średnio twardym włosiem i znowu wyciągnąć syf... co do podsufitki to zależy od brudu ale przeważnie wystarcza mikrofibra frotkowa zamoczona w rozcieńczonym Nap Low i przetarcie dokładne materiału i pozostawienie do wyschnięcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak czyściłeś? rozlałeś, poszedłeś, wyschło i już? :D napisz coś bo widać, że działa...

Kuba nie wie jak się to robi bo Andrzej go nie dopuszcza do aut bo zaraz coś zepsuje :P

a co do uzywania Nap Low Foam to jak mocno brudne siedzenia to trzeba spryskać , wetrzeć dłonią preparat , odczekać z 5 minutek i wyciągnąć syf odkurzaczem ... czasami trzeba poprawić ... drugi raz prysnąć i przetrzeć szczotką z miękkim lub średnio twardym włosiem i znowu wyciągnąć syf... co do podsufitki to zależy od brudu ale przeważnie wystarcza mikrofibra frotkowa zamoczona w rozcieńczonym Nap Low i przetarcie dokładne materiału i pozostawienie do wyschnięcia :)

Tomku az tragicznie nie jest,czasem pozwole Kubie cos spryskac... :mrgreen:

a tak na powaznie to tak jak bialy napisal

do spryskiwania uzywamy ogrodowego spryskiwacza WEZYR czy jakos tak sie nazywa,odczekujemy jakies 5 minut w trakcie ktorych wcieramy NAP LOWa w material ewentualnie dosc delikatnie szczotkujemy jak bardzo usyfione siedzienia jak na powyzszych fotach,a pozniej odkurzacz wciaga wszystko,jezeli chodzi o plastiki bo na jednej z fotek widac ze im tez dobrze sluzy to spryskujemy i odrazu wycieramy MF do sucha,NAP LOW nie moze zaschnac na plastikach bo zostaja zacieki dosc trudne do usuniecia pozniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak czyściłeś? rozlałeś, poszedłeś, wyschło i już? :D napisz coś bo widać, że działa...

Kuba nie wie jak się to robi bo Andrzej go nie dopuszcza do aut bo zaraz coś zepsuje :)

Tomcio tak jak mówisz, a na serio to zdjęcia gdzieś z gazety bo czytałem o tym ostatnio :D :P :P :P chciałem błysnąć ale się nie udało :P

marctwain dokładnie jest tak jak opisał Tomek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może zapodajcie jakąś szczotkę, gdzie kupić. Np żeby do skóry była dobra, chyba, że innej tapicerki też się nadaje. ;)

Takie szczotki są bardzo dobre : http://www.allegro.pl/item1003563495_sz ... butow.html są z naturalnego miękkiego włosia ... krótkie włosie daje sztywność ale nie uszkadza a dobrze czyści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może zapodajcie jakąś szczotkę, gdzie kupić. Np żeby do skóry była dobra, chyba, że innej tapicerki też się nadaje. ;)

Ja polecam taka jak my mamy z miękkim włosiem typowo do ubrań w każdym supermarkecie dostaniesz i możesz sobie po macać czy włosie nie za twarde :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fonnes,

uwierz mi ze można jeszcze z tego coś wycisnąć ale... ma być to zrobione budżetowo i szybko żeby tylko od świeżyć lakier i wnętrze, a ze my robimy coś albo dobrze albo nie robimy tego wcale, dlatego wychodzi tak jak na fotkach (czyli dobrze) ostatnio mieliśmy porównanie jak chłopaki z "lokalu" obok uprali swoja skodę :twisted: :twisted: :twisted: u nas wyszło jak z "fabryki" a tamtym zostało wiele do życzenia 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to wygląda tak :

#1: rozrobienie NLF my na "TĄ" tapicerkę stosujemy 1l wody /100 ml NLF mieszamy w opryskiwaczu ciśnieniowym.

#2: spsikanie dokładne całego elementu czyli np. podsufitki i przylegających plastików,

#3: odczekanie chwilki i przetarcie jej miękką szczoteczka (my stosujemy najzwyklejsza taka do ubrań z miękkim włosiem, wytarcie szmatka plastików (o tyle istotna sprawa bo jak się tego nie zrobi to zostaną zacieki...)

#4: pusia (puzzi) w rękę i odsysamy cały ten syf co tam jest, efekt jak na fotkach.

edit:

Czyli generalnie do zastosowania amatorskiego "dla siebie" ogarnął by to Karcher A2004 z odpowiednią ssawką?

myślę ogarnie to każdy który dobrze ssa :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem jakiś czas ten produkt i dzisiaj nadarzyła się okazja do testu.

Do testu posłużyły dywaniki przednie z Audi A8 rocznik bieżący. Nie były bardzo brudne , ale ktoś wlazł do auta mokrych, ubłoconych nutach i efekt jak na zdjęciach:

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Rzozieńczyłem w proporcji 1:10 w ciepłej wodzie, naniosłem sprayerem i wtarłem szczotka, zostawiłem na kilka minut, że dać zadziałać chemii.

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Do wypłukania użyłem czystej wody o temp. ok 40 stopni. Płukałem za pomocą popularnego Puzzi 200, żeby nie było ;)

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Efekt na zdjęciu poniżej. Jestem zadowolony z produktu, dał się łatwo wypłukać i zapchał maszyny pianą. Skuteczność wystarczająca, idealny produkt do weluru, na innych tapicerkach sprawdzę następnym razem.

Na foto widoczne ciemniejsze miejsce w miejscu plamy, to efekt wytarcia materiału przez obcas buta z niemałą pomocą piasku ;)

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda wskazuje na to że dłuuugi weekend poświęcę na "Projekt Panda",

będzie okazja wypróbować Nap Foam na ciemno-beżowej tapicerce ;) .

Próby jakie przeprowadziłem na wykładzinach domowych są zachęcające.

Zakupiłem też taki produkt od "temachem":

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1045571868

zobaczymy co jest wart (oprócz ceny) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu




×
×
  • Dodaj nową pozycję...