Skocz do zawartości

Sealant na Focusie - Turtle Wax Gloss Guard [upd po 11 tyg]


Xeper

Rekomendowane odpowiedzi

:lol: pięknie , środek za 40 zł a może zawstydzić niejeden markowy , tylko powiedz mi jaki cleaner użyłeś przed Gloss Guard-em ?

Lakier pod Gloss Guarda przygotowany był pobieznie: ot, zaaplikować w miarę zgodnie ze sztuką, ale bez ceremonii i palenia kadzidełek ;)

Stary wosk (Nattys Blue) zmyty recznie cleanerem Meguiars Body Scrub + zwykły aplikator gąbkowy Megsa, następnie cleaner zmyty roztworem 1:1 IPA i na to 2 warstwy sealanta w odstepie 45 min.

ps. na mojej butelce Gloss Guarda jest cena 31 zł. Na alle sa w cenie od 22 zł :ar!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przepraszam, ze tak na szybko - wrzucam 3 filmiki [HD] z sheetingu po wczorajszym umyciu auta

Koncowka ustawiona na delikatny strumien

38dITkj_zRM

Koncowka ustawiona na mocny strumien

yQJIZY6JneA

Bez koncowki - prosto z weza

9A8G-NSFyu0

To moj debiut rezyserski takze prosze o Wasza duza wyrozumiałość :)

Fotki z kropelkowania wrzuce pozniej wieczorem albo jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by go zapakować w woreczek satynowy i wtedy będzie to uznana marka ;)

A tak na poważnie to fajnie że robione sa testy na takich tanich woskach i dobrze wiedzieć że nawet w budżetowych kosmetykach można znaleźć coś godnego polecenia i uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin przeciętny użytkownik auta nie zna innych kosmetyków poza tymi co są w markecie.

Oczywiście Paweł, przeciętny użytkownik myśli że świat kończy się na Sonaxie i najdroższym/najlepszym Żółwiku. Część zna też Megsa, ale są to produkty już kosmiczne/nieosiągalne cenowo;-) Ale raczej miałem na myśli to, że Żółwik jest postrzegany jako najwyższa jakość dla przeciętnego użytkownika i jednak takie opinie nie biorą się znikąd;-) A ten test dowodzi, że coś w tym jest/potwierdza;-)

Jak mi się skończy do plastików wewnętrznych Poorboy's Natural look i Smartwax Smartdetail, to wracam do Turtle Wax FRESH SHINE COCKPIT SHINE:-)

http://www.autokosmetyki.pl/turtle_wax_fresh_shine_cockpit_shine_srodek_do_kokpitu_polysk_swiezy,p53.html

Dla mnie bardzo dobry produkt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się skończy do plastików wewnętrznych Poorboy's Natural look i Smartwax Smartdetail, to wracam do Turtle Wax FRESH SHINE COCKPIT SHINE:-)

http://www.autokosmetyki.pl/turtle_wax_fresh_shine_cockpit_shine_srodek_do_kokpitu_polysk_swiezy,p53.html

Dla mnie bardzo dobry produkt!

swego czasu jak dopiero zaczynałem , sporo tam kupiłem kosmetyków , wydawało mi się że to jest ten " TOP " i wiele z nich były dla mnie za drogie , ale czasy się zmieniły , niemniej jak ktoś mnie pyta co kupić i zaznacza że nie ma kasy bądź wiem że cienko z kasą u niego to polecam właśnie takie kosmetyki ( Żólwika , lub Carplana )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...