Skocz do zawartości

Sealant na Focusie - Turtle Wax Gloss Guard [upd po 11 tyg]


Xeper

Rekomendowane odpowiedzi


  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fajny test, zainteresował mnie ten produkt i na pewno go kupię do testów.

Miałem kiedyś wosk z Turtle i byłem z niego zadowolony.

Podzielam pogląd, że nie wszystko złoto co się świeci, podstawa to reklama i marketing :)

Wśród produktów z marketu można znaleźć ciekawe specyfiki :) i właśnie o to chodzi, po co bez sensu przepłacać ? dla etykiety ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejny update po 6,5 tygodniu od aplikacji.

Auto umyte standardowo StjarnaGloss Tangerine.

Moim zdaniem kropelkowanie wyrażnie osłabiło się od poprzedniego mycia 2,5 tygodnia temu. Koniec z dużymi, tłusciutkimi kroplami - teraz są wyraźnie bardziej płaskie, mają nieregularne krawędzie i mają tendencję do zlewania się ze sobą. Być może to zasługa wieczornych ros, bo od godz. 19.00 do 8.00 rano auto stoi mokre od rosy. Ale oczywiście beading cały czas jest i z daleka wygląda nawet przyzwoicie i myślę że do 8 tygodni dojedzie.

Aha, dla przypomnienia: Focus nie jest garażowany, sealant nie był konserwowany/odświeżany od momentu aplikacji 13 sierpnia.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!

Wielkimi krokami zbliża się koniec testu.

Aby nie wprowadzać subiektywnego wpływu na czytających nie będę komentował "żółwika" - myślę, że każdy z nas na podstawie testu jest w stanie wyrobić sobie opinię o produkcie.

W ramach podsumowania:

Zółwik jest na lakierze od 11 tygodni (od 13 sierpnia). Auto nie jest garażowane. Auto kilkukrotnie myte ręcznie za pomocą Stjarna Gloss Tangerine. Przejechało ok. 6 tysiecy km. Co ważne, zółwik nie był odswieżany/konserwowany żadnym preparatem typu QD/QW od momentu aplikacji.

Beading po myciu:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Sheeting po myciu:

ZI3aOsCeRYE

Dziekuję wszystkim, którzy dotrwali do końca relacji - następnych updateów juz raczej nie będzie. Chociaż nie wiem kiedy znajdę czas na nałożenie nowego LSP na maskę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...