Skocz do zawartości

Zbiór kosmetyków by Jankos


Jankos

Rekomendowane odpowiedzi

Pracowity weekend widzę był :u

Fajnie by było gdybyś swoje spostrzeżenia dopisał w odpowiednim temacie dla danego produktu (jeśli takowy jest, jeśli nie zawsze można założyć). Na pewno się przydadzą.

W tym dziale generalnie chwalimy sie co uszczupliło nasz portfel, a opisy produktów raczej łatwiej wyszukać w działach tematycznych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A owszem pracowity, pobódka i od 9 byłem już przy aucie, wpierw dokładne odkurznie i potem cała reszta.

Aha no dobra tylko wiesz myślałem że lepiej będzie tutaj ze względu że są też zdjęcia produktów zakupionych i opisanych żeby nie było.

Poszukam odp. tematu i tam zamieszczę opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 Diamondbrite Ultra Glaze Pojemność: 1 l - hmmm cóż tutaj jednak wiele osób ma rację że po nałożeniu Glaze'a cięzko jest dostrzec różnicę w połysku, czy polecam w sumie warto 1 L butelka wystarczy na wiele aplikacji, do tego jest nie droga a lakier i tak nie ucierpi

Ten produkt jest kierowany do samochodów nowych lub w dobrym stanie. Więc auto które jest mocno zniszczone należy najpierw poddać lekkiej korekcie.

6 Diamondbrite Alloy Wheel Cleaner Gel Pojemność: 500 ml

Ten produkt ma konsystencję żelu, należy go rozprowadzić na feldze i poczekać chwile, przykleja się do powierzchni i ładnie pracuje.

Odnośnie nalotu na tarczach hamulcowych to każdy mocniejszy cleaner do felg je pozostawi.

Diamondbrite Interior Vinyl Protector / Cleaner Pojemność: 250 ml

Ten produkt nie jest moim favorytem ;)

Wychodzi matowo, tylko trzeba wziąć niewielką ilość i po kilku min wypolerować szmatką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten produkt jest kierowany do samochodów nowych lub w dobrym stanie. Więc auto które jest mocno zniszczone należy najpierw poddać lekkiej korekcie.

Będzie koretka już niebawen :) choć lakier u mnie nie jest mocno ściachany.

Ten produkt ma konsystencję żelu, należy go rozprowadzić na feldze i poczekać chwile, przykleja się do powierzchni i ładnie pracuje. Odnośnie nalotu na tarczach hamulcowych to każdy mocniejszy cleaner do felg je pozostawi.

To akurat wiem, kleił się do felgi i nie spływał błyskawicznie. Tyle tylko ze mi sie trafił raczej kiepski atomizer który trzeszczał i piszczał jakby miał się zaraz posypać. Sam preparat działa, gorzej z jego aplikacją.

Strumień "stream" tylko do "szerokich" felg (duże płaszczyzny), mgiełka spray też jej dużo brakuje :-?

do tej którą uzyskuje z atomizera buteleczki SCS 250ml... BTW: bilberry nie zostawił takie nalotu [-x na feldze jak Alloy Gel.

Ten produkt nie jest moim favorytem ;)

Wychodzi matowo, tylko trzeba wziąć niewielką ilość i po kilku min wypolerować szmatką .

Nie inaczej tak zrobiłem ale jakoś "cienki" ten mat wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ze tutaj ale nie chciałem zakładać nowego tematu:

czy ktoś robił już zakupy w sklepie : temachem?

http://temachem.sklep.pl

Ma : skromną ofertę, ale ma to czego nie ma w SCS: a mianowicie buteleczki PET o poj., 500ml gdyż te 250ml są jednak za małe do niektórych produktów.

Do tego ceny innych butelek, atomizery, aplikatory, fibry Eurow w super cenie (małe) 40x40 i dużo więcej.

Pytam bo chce uzupełnic swoje zbiory o dodatkowe akcesoria których nie mam a prędzej czy później będę musiał nabyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na allegro nie mają wszystkiego co mnie interesuje a szkoda.

Zarejestrowałem się u nic hale przydałby się jakiś rabat, patrze u nas na forum ale niestety nie ma ich w "ofercie" szkoda.

Jedyne co jest dziwne to gdy kompletowałem zamówienie wysyłka kurierem DPD była 14 zł, po czym nagle wzrosła do 17...

Nie które artykuły wysyła pocztą ale jak już zamówie się np: butelkę z atomizerem nalicza kuriera...

Muszę pogadać z mariusze z SCS zeby ogarnał temat i sprowadził parę nowych gadżetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Powiem tak : lepszych do tej pory nie wąchałem.

Zapachy są na prawdę różne żaden który do tej pory miałem nie był do drugiego podobne.

A będą następne zakupy, nie dla mnie a dla znajomych zwłaszcza kobiet które chcą zapachy bardziej owocowe.

Prawda jest taka że kupowałem w ciemno, więc nie wiedziałem czego się spodziewać, do tej pory w aucie miałem tylko Napa Grape, na początku mi się nie podobał ale później nie przeszkadzało jak każdy wsiadał do auta i mówił jak pieknie pachnie.

Wydaje mi się że warto zaryzykować no i faktycznie b. długo pachną. jak poczujesz ze słabiej przewracasz te kostki na drugą stronę i dalej rozkoszuje sie zapachem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat new car chciał kolega ale chyba mu nie dam i dostanie Arctic Ice :) squash jeszcze nie wąchałem :D

edit 24.11.2011:

ktoś wie gdzie można kupić nie drogi odkurzacz piorący, marzy mi się ten Karchera jakoś 3000 coś tam ale nie na moją kieszeń póki co... bo tzw. pranie tapicerki samym neap lap foam nielsena i tarcie szczota i fibrą daje mizerne efekty... ^#(^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Janek,

Ten odkurzacz to ma być tylko do amatorki????

Jeżeli tak to nada się prawie każdy domowy odkurzacz piorący.

Jak budżet chcesz na taki odkurzacz przeznaczyć????

Ja mam taki:

http://www.megamedia.pl/odkurzacz-pioracy-karcher-se-3001.php

i daje radę.

Podpytaj JJ.-a, on sprowadzał z UK profi Numatic George i wyszło mu chyba sporo taniej niż w PL.

http://www.sklep-bhf.pl/numatic-george-gve3702-odkurzacz-pioracy-p-1017.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak raczej do amatarskiego użytku, mam podobno gdzieś stary odkurzacz piorący philipsa ale od lat nie uruchamiany i szczerze mówiąc nie pamiętam jak się go obsługiwało... dlatego myślałem o jakimś nie drogim piorącym jak ten Karcher SE 3001 narazie się rozglądam, szukam czegoś na lato.

znalazłem :

http://allegro.pl/odkurzacz-pioracy-i-filtr-wodny-mpm-mod-02-hydra-i1952381510.html

http://allegro.pl/odkurzacz-pioracy-zelmer-919-0-sp-aquawelt-2-worki-i1935638265.html

http://allegro.pl/karcher-odkurzacz-przemysl-pioracy-se-4001-plyn-i1929202724.html - ten był by optymalnym wyborem prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...