Skocz do zawartości

Zbiór kosmetyków by Jankos


Jankos

Rekomendowane odpowiedzi


  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na allegro znalazłem coś takiego :

http://allegro.pl/pianownica-lanca-piany-karcher-hd-hds-m22x1-5-moc-i2059962972.html 129 + 12 kurier

+ adapter

http://allegro.pl/adapter-pistolet-karcher-polaczenie-waz-pianownica-i2069462445.html 29 + 5 list.

= 175 zł - wersja najtańsza, bo sama pianownica bywa droższa naturalnie.

Lub całość : http://allegro.pl/pianownica-karcher-regulacja-piany-myjka-nowa-i2091294726.html 215 zł z przesyłką pocztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no ale Janek czemu chcesz kupować osobno pian. z adapterem albo w komplecie z "pistoletem" skoro mówisz, że używasz myjki z serii K ? Seria "K" (...tak, 2 też...) ma takie "wejście" jak ta mała Twoja "pseudo-pianowniczka" ;) (sprawdziłem "organoleptycznie") W takim wypadku nie lepiej to? :

http://allegro.pl/pianownica-prof-do-myjki-myjka-karcher-k5-k6-k7-i2068663569.html

albo to:

http://allegro.pl/pianownica-lanca-piany-myjka-karcher-typ-k-5-7-i2094065623.html

...a jeśli argumentem ma być, że ma pasować ewentualnie na przyszłość do serii "HD" lub "HDS" ? To będzie bo końcówka "K" jest odkręcana i ja w komplecie miałem specj. "mufkę" i już... ;) Jeśli nie to jest to za grosze do dostania. Ogólnie te pianownice z Alle są drogie-mi udało się kupić za 127zł. w sklepie Karchera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panie być może móją kolekcję zasiliłby odkurzacz karchera se 4001 z ssawką do tapicerki.

Cena atrakcyjna choć towar używany - ile tego nie wiem.

W każdym razie czy warto taki sprzęt dla amatorskiego prania tapicerki?

czy może jest jakaś alternatywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem i fajnie się pracowało, trzeba uważąć na lejącą się dyszę, ale raczej to standard, który można wymienić lub na gwarancję oddać, jeśli ma. Nie jest to jakiś profi spzręt, także cudów nie ma się co spodziewać, często wodę trzeba wylewać, bo się szybko zaczyna pienić w zbiorniku i wywala ją poźniej górą. Ja miałem swój z 1,5 miecha i sprzedałem na allegro o 100zł taniej niż kupiłem i poszedł w ciągu kilku godzin :u Miałem chrapkę na satoemme sabrinę, ale fundusze nie te i zakupiłem u Kanara puzii 100 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jankos - za tę cenę żadna atrakcja. Za 620zł w Warszawie masz nówkę z 2 letnią GW i końcówką do tapicerki. Uderz do kanara. Używkę brać tylko do 450zł, inaczej się nie opłaca. A to i tak jakby była w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie noszę się od jakiegoś czasu z zakupem pianownicy do myjki K2.14.

Czytałem jednak że może ona być za słaba do pracy z tą pianownicą chodzi o ciśnienie jakie wytawrza (100 bar), że będzie ono za małe i zamiast piany będzie papka. :(

Czy sprzedać tą ktorą mam i kupić model np: 2,40 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tak jak pisałem post wyżej, skromnie na początek teraz c.d.

Wiem nie ma też szału jak to jest w przypadku minetoo czy innych "szaleńców" :D O:-)

Dołączona grafika

By jankos85 at 2012-03-30

Tutaj widzimy od lewej: 5 fibr (ledwo widocznę na zdjęciu) są to wszystko gratisy z 3 sklepów gdzie się zaopatrzyłem,

Megs Endurace zachwalany zobaczymy jak się sprawdzi,

Wosk carnauba Simoniz 150g - to jest też dla mnie ciekawy produkt, na forach w UK zachwalny zobaczymy więc niebawem,

2 x atomizery które mają zastąpić te "zużyte",

Glinka temachem agresywnam,

Okrągłe fibry megsa, kupiłem je specjalnie pod ten cleaner o którm pisałem w temacie ;),

RainXy, troche się NW rozlała mimo iż był zabezpieczony,

3 x zapachy CS, malibu melon, tahoe powder i shquash bloosom,

Dołączona grafika

By jankos85 at 2012-03-30

Myjka z temachem większa od Megsowej ale nie tak dobrze wykonana - będzie jako rezerwowa,

No i moje wisieńki na torcie \:D/ Cleaner Auto Finesse REJUVENATE :) oraz Revive Trim Dressing do plastików wew, i gumy, jestem ich bardzo ciekaw,

Myjka Megsa z fibry powinna się sprawdzić bo moja wełna Eurow się rozsypała ... dosłownie.

Dołączona grafika

By jankos85 at 2012-03-30

Akcesoria, butelki 2 x 500ml, 2 x 946ml + pianujący atomizer, gąbka do użycia z IronX Soap Gel (fibra się raczej nie będzie nadawać), koreczek i wet sandy P 3000,

Dołączona grafika

By jankos85 at 2012-03-30

2x naklejki ;) na szybę od zew., Piana pH neutral od SCS, Tardis, wełna 80 i 130 flexipads (tylko jak je do BP przymocuje?), oraz białe pady 80 i 130,

Dołączona grafika

By jankos85 at 2012-03-30

Gratisy, 2 x soap gel w tym jeden to tester :P, no i MAC Prick bort, jako że podrożał wziąłem Tardisa który był w SCS po atrakcyjnej cenie,

Pozdrawiam.

P.S. Pytanie, czy Revive Trim Dressing może być stosowany do wew. plastików czy tylko zew.? tak jak jest to w opisie tego środka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dawno tu nic nie pokazywałem, chyba 2 zamówienia poszły nie udokumentowane pora odświeżyć :)

Dołączona grafika

By jankos85 at 2012-05-11

Dołączona grafika

By jankos85 at 2012-05-11

Dołączona grafika

By jankos85 at 2012-05-11

Dołączona grafika

By jankos85 at 2012-05-11

Tych "pomagierów" nie muszę państwu przedstawiać, wszystko widać gołym okiem.

Mario miałeś racje Cherry pięknie pachnie, o niebo lepiej jak Banana Wax od VP.

Na zdjęciu nie załapały się jeszcze 2 piękne różowe fibry, muszę chłopakom powiedzieć aby dawali trochę bardziej hetero kolory :D.

Do tego aplikator monello choć miał być okrągły piankowy ten nie wiem na co się przyda, i po raz kolejny Nielsen Liquid Gold (wosk) i Autosmart płyn do szyb ten jest ciekawy zobaczymy jak się sprawdzi.

Zakupy zrobione w sklepie http://www.shiningcar.pl :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...