Skocz do zawartości

Zbiór kosmetyków by Jankos


Jankos

Rekomendowane odpowiedzi


  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nowe SRP, jestem ciekawy jak wypada z poprzednikiem.

Colli #915...super sprawa jakoś strasznie go lubię.

Co się stało temu petysu?

pracowałem tym padem robiąc maskę i część auta z achillesem i całkiem nieźle się spisał.

Nie miałęm okazji przetestować żadnego z AIO, zamówienie miało przyjsć w piątek ale dotarło do paczkomatu dopiero w sobotę i było po herbacie, być może za tydzień będę miał okazję przetestować 2 z nich na Golfie V kolegi (na początek maska pół na pół) i potem wybiorę jednej z nich którym oblecę całe auto.

Taki do mnie dojechał, używany :) ale zostało prawie 215g :) Colliego jest ok 340g.

Mimo wszystko zakochałem się w Petsie :) to chyba ten zapach bo Colli raczej "pachnie" rozpuszczalnikiem :)

Podobno nowy SRP ogranicza pylenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie się podzięlę moją opinią o "wisience".

Kładziona na czyste wyglinkowane auto, czarny pad ABW + Silverline i lecimy.

Foka miała robioną polerkę w kwietniu coś tam się już gdzieniegdzie pojawiło na lakierze ale to szczątkowe ilości swirli :D

Mimo wszystko pracowało mi się z nią super, nie pyli, + zapach.

Nie barwi plastików efekt na moim lakierze był dość widoczny, nie mam niestety zdjęć gdyż nie miałem na nie czasu.

Lakier się błyszczał i świecił wie ja jako laik detalingowy byłem zadowolony, jednak wszystko popsuł poprzedzający opad deszczu który ukazał brak kropelkowania :( i tutaj trochę się zawiodłem, teraz już wiem że należało poprawić woskiem.

Z tego co mówią inny to najbardziej będe zadowolony z Trippla, choć ja napaliłem się na 101 DG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...